DLA KOGO:
Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników administracji publicznej oraz wykonawców zajmujących się pielęgnacją drzew i krzewów na terenach zurbanizowanych.
PROGRAM SZKOLENIA:
Warsztaty przybliżają tematykę związaną z rozpoznawaniem stanu drzew, który jest niezbędnym elementem w określaniu możliwych sposobów postępowania z drzewami w aspekcie zapewnienia stanu bezpieczeństwa.
Podstawowe zagadnienia z zakresu entomologii pozwolą na identyfikację i metody zwalczania szkodników bytujących na drzewach, mających wpływ na zdrowotność drzew i zachowanie funkcji drzewostanu w założeniach urbanistycznych.
Konwencja warsztatów szkoleniowych umożliwi wyjaśnienie kwestii wątpliwych i spornych, poprzez bezpośrednią dyskusję z prelegentami.
Pierwszą część warsztatów w zakresie szkodników pierwotnych i wtórnych zagrażających zieleni miejskiej poprowadzi Pani dr inż. Elżbieta Topa z Katedry Ochrony Roślin Uniwersytetu Warmińska – Mazurskiego w Olsztynie.
Drugą część warsztatów dot. metod diagnozowania stanu zdrowotnego drzew w aspekcie ich ewentualnego zagrożenia dla otoczenia poprowadzi Rzeczoznawca PTChD-NOT Pan Zbigniew Chachulski.
DODATKOWE INFORMACJE:
Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.
KOSZT UCZESTNICTWA W SZKOLENIU:
CZŁONKOWIE PTCHD
(min. roczny staż i opłacone składki)
290,00 PLN+ VAT
POZOSTALI
ZAINTERESOWANI
340,00 PLN+ VAT
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie załączonego zgłoszenia i przesłanie do biura PTChD w Szczecinie na adres e-mail poczta@ptchd.org.pl do dnia 02 lutego 2018 r. oraz dokonanie wpłaty za udział na konto PTChD nr PEKAO S.A. nr 72 1240 5527 1111 0000 5593 0567.
Szkolenie finansowane, co najmniej w 70% ze środków publicznych jest zwolnione z VAT (Art. 43 ust. 1 pkt. 29 Ust. o VAT). Informację tę należy napisać na karcie zgłoszenia.
Liczba miejsc ograniczona, organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zamknięcia listy.
Ze względów organizacyjnych prosimy o dotrzymanie przedstawionego terminu.